Absolwenci – liceum ogólnokształcące

Klasa 3La

Wychowawca klasy: Wioletta Wilczura
Absolwenci:

  1. Balowska Anna Weronika
  2. Bączkowski Aleksander Jan
  3. Gawlik Rafał Paweł
  4. Grządzielski Filip Norman
  5. Jurkowska Joanna
  6. Kalenik Oskar Jakub
  7. Karpiński Jakub Piotr
  8. Nowak Hubert Oskar
  9. Słówko Martyna Julita
  10. Spławski Sergiusz Aleksander
  11. Szyliński Mikołaj
  12. Śmiechowski Bartosz Marek
  13. Świątek Łukasz
  14. Wiliński Igor
  15. Żywica Aleksandra Anna
  16. Kashperskyi Ruslan
  17. Afeltowicz Marcel
  18. Midzio Mikołaj Maksymilian
  19. Naruć Małgorzata Jolanta

Klasa 3Lb

Wychowawca klasy: Krzysztof Michalak
Absolwenci:

  1. Błanek Nicola
  2. Bogucka Natalia Anna
  3. Buczuliński Piotr Paweł
  4. Gliźniewicz Paweł Patryk
  5. Grzeszczyk Daniel Jan
  6. Hoehle Przemysław Jan
  7. Kamińska Patrycja Dominika
  8. Koczurek Iga Marta
  9. Konieczna Katarzyna
  10. Kowalik Marcelina Maria
  11. Laskowicz Paweł Leszek
  12. Łącka Maja Teresa
  13. Muszkiewicz Kamil Konrad
  14. Nowakowska Ewa
  15. Pasik Agata
  16. Piszczyk Wojciech Grzegorz
  17. Przybytek Urszula Maria
  18. Świątek Agnieszka Marianna
  19. Tomaszek Żaneta Bogumiła
  20. Weremczuk Sara Wirginia
  21. Wiencek Natalia Izabella
  22. Trzyna Julia Joanna
  23. Wejnerowska Justyna Elżbieta

Klasa 3La

Wychowawca klasy: Anna Białożyt
Absolwenci:

  1. Błażejczyk Miłosz
  2. Bolewicz Marianna
  3. Budnik Arkadiusz
  4. Burczak Jędrzej
  5. Czarnecki Michał
  6. Dyrek Aleksandra
  7. Juchniewicz Maria
  8. Karwowska Kamila
  9. Korepta Marcin
  10. Krysiak Karolina
  11. Lizak Alicja
  12. Maciborska Katarzyna
  13. Maksymowicz Alicja
  14. Marchocka Daria
  15. Marek Łukasz
  16. Nadskakulski Filip
  17. Przybyszewski Michał
  18. Skóra Joanna
  19. Smoliński Sebastian
  20. Strzelski Michał
  21. Szafraniak Dawid
  22. Śliż Weronika
  23. Wróbel Piotr
  24. Żulpo Adrian
  25. Żywicka Olga

Klasa 3La

Wychowawca klasy: Beata Jankowska
Absolwenci:

  1. Adamski Alex
  2. Banaszczyk Hubert Jakub
  3. Bochnak Mateusz Robert
  4. Cieślik Gerard Michał
  5. Cieślikiewicz Marta Marzena
  6. Góra Filip Marek
  7. Jegliński Piotr Krzysztof
  8. Kapler Weronika
  9. Kojder Maria
  10. Kopaniecki Mateusz Chrystian
  11. Kornafel Wojciech
  12. Kościelniak Tomasz
  13. Kulaszewicz Aleksandra Ewa
  14. Lizurej Małgorzata Elżbieta
  15. Mazurkiewicz Michał
  16. Pawelec Patrycja
  17. Pyryt Emilia
  18. Przybytek Jan Andrzej
  19. Romanowski Jakub
  20. Rzyski Aleksander Artur
  21. Stachowicz Paula Monika
  22. Szafer Kacper Andrzej
  23. Szewczyk Jakub Wiktor
  24. Świątek Maria Agnieszka
  25. Waszczyńska Klaudia Izabela

Klasa 3La

Wychowawca klasy: Wioletta Wilczura
Absolwenci:

  1. Biernat Aleksandra
  2. Bocher Piotr
  3. Bogucki Konrad
  4. Boroń Michał
  5. Daniszewski Dominik Patryk
  6. Dmochowski Krystian Rafał
  7. Dyrek Natalia Weronika
  8. Gauza Zuzanna Maria
  9. Karamańska Nikola Iwona
  10. Karaś Adrian Dariusz
  11. Kierner Kuba Jacek
  12. Krepski Radosław
  13. Krzywiec Kacper
  14. Meisner Szymon Tadeusz
  15. Mendrok Konrad Kamil
  16. Okopny Marek
  17. Pie Albert
  18. Raźniewski Karol
  19. Starosz Vanessa Luiza
  20. Staszkiewicz Max Adam
  21. Surmiak Patryk Stanisław
  22. Szendryk Aleksandra
  23. Zborecki Norbert Piotr
  24. Zyzek Michał
  25. Okomski Daniel Marcin

Klasa 3La

Wychowawca klasy: Anna Baruś
Absolwenci:

  1. Brozio Weronika
  2. Cieślikiewicz Oskar
  3. Jastrzębski Sławomir
  4. Kalisz Krzysztof
  5. Kaweński Przemysław
  6. Kłaput Natalia
  7. Kuca Kamil
  8. Krupecki Igor
  9. Kyszka Ada
  10. Panocha Bartek
  11. Raschke Dennis
  12. Różański Jacek
  13. Ruciński Maciej
  14. Scecewicz Natalia
  15. Sielicki Michał
  16. Zacharewicz Ola
  17. Stefanowska Agata

Klasa 3La

Wychowawca klasy: Krzysztof Michalak
Absolwenci:

  1. Bańda Rafał
  2. Czarniak Filip
  3. Doering Łukasz
  4. Drożdżal Michał
  5. Golema Dawid
  6. Jurkowski  Igor
  7. Kinast  Paulina
  8. Krawczyk  Patrycja
  9. Los Mateusz
  10. Sinius Jan
  11. Spławski Mateusz
  12. Storek Oskar
  13. Zembrzuski Mateusz

Klasa 3Lb

Wychowawca klasy: Stefania Strożek
Absolwenci:

  1. Baclawska Paulina
  2. Fabisiak Kinga
  3. Jarosz Iga
  4. Kisielewski Kacper
  5. Lorenc Kornel
  6. Łukasiewicz Justyna
  7. Majchrzak Łukasz
  8. Mastalerz Alicja
  9. Mol Aleksandra
  10. Orłowski Jakub
  11. Purtak Marcin
  12. Startek Kamila
  13. Swica Mateusz
  14. Śliwińska Alicja
  15. Tyrakowska Sylwia
  16. Wiśniewska Kamila
  17. Worysz Karolina
  18. Zduński Filip
  19. Zuba Justyna
  20. Załuska Marta
  21. Dylewska Natalia

Klasa 3La

Wychowawca klasy: Wioletta Wilczura
Absolwenci:

  1. Białobrzeski Bartosz
  2. Biczak Tulia
  3. Bryliński Maciej
  4. Ciećwierz Joanna
  5. Dziemiańczyk Aleksandra
  6. Jakubiec Marcin
  7. Karpińska Weronika
  8. Ketz Konrad
  9. Kurczak Jakub
  10. Moździerz Nicolet
  11. Orłowska Samanta
  12. Pajdzik Albert
  13. Pilipczuk Joanna
  14. Poncyljusz Aleksandra
  15. Powajbo Ewa
  16. Różalska Magdalena
  17. Szopiak Mateusz
  18. Szostak Aleksander
  19. Tomaszewska Natalia
  20. Wejnerowski Tomasz
  21. Wojciechowska Patrycja
  22. Wolanin Łukasz

Klasa 3Lb

Wychowawca klasy: Beata Jankowska
Absolwenci:

  1. Bacławski Paweł
  2. Bigus Kevin
  3. Burdzy Clarissa
  4. Burdzy Tiziana
  5. Ciołek Cezary
  6. Janda Justyna
  7. Kojder Anna
  8. Korkiewicz Łukasz
  9. Kozakiewicz Adrian
  10. Łukawiecka Alexandra
  11. Matejski Tomasz
  12. Nowaczewska Karolina
  13. Peters Martyna
  14. Piasecki Marcin
  15. Piekarska Anna
  16. Piętka Dominik
  17. Polański Dawid
  18. Pomykała Jakub
  19. Pogorzelczyk Kajetan
  20. Standio Karolina
  21. Traczewski Michał
  22. Wołczek Patryk

Klasa 3La

Wychowawca klasy: Anna Białożyt
Absolwenci:

  1. Białek Patryk
  2. Bilska Marta
  3. Grzegorczyk Maciej
  4. Mańkowski Bartosz
  5. Matusiak Mateusz
  6. Moskal Dominika
  7. Musiałowski Dawid
  8. Rospara Mariusz
  9. Różańska Justyna
  10. Skóra Radosław
  11. Socha Adrianna
  12. Szałkiewicz Karolina
  13. Urbaniak Klaudia
  14. Wasilewski Manuel
  15. Wojciechowska Anita
  16. Zabielska Joanna

Klasa 3Lb

Wychowawca klasy: Ilona Dawidziak
Absolwenci:

  1. Cerkowniak Adrian
  2. Cerkowniak Bartosz
  3. Górzyński Paweł
  4. Grzybowska Natalia
  5. Król Nikola
  6. Łukawiecki Krzysztof
  7. Markiewicz Karol
  8. Osiak Damian
  9. Piechanowska Klaudia
  10. Szeloch Paweł
  11. Woś Michał
  12. Wróblewski Przemysław
  13. Zacharewicz Mateusz

Klasa 3La

Wychowawca klasy: Stefania Strożek
Absolwenci:

  1. Derejczyk Malina
  2. Grzybek Daria
  3. Kisilewicz Maciej
  4. Kucharczyk Grzegorz
  5. Kurzeja Sandra
  6. Lisowski Michał
  7. Maciurak Arkadiusz
  8. Malec Artur
  9. Pilecki Piotr
  10. Rzeszotka Małgorzata
  11. Sebzda Patryk
  12. Sierecki Krzysztof
  13. Szymczak Patrycja
  14. Krajniewski Łukasz
  15. Stybel Monika

Klasa 3Lb

Wychowawca klasy: Krzysztof Michalak
Absolwenci:

  1. Hanna Dobrosława Balcerek
  2. Piotr Artur Biernacki
  3. Norbert Brzeski
  4. Monika Joanna Ćwiek
  5. Patryk Paweł Janczak
  6. Maria Magdalena Jastrzębska
  7. Aurelia Joanna Kaźmierowska
  8. Łukasz Adam Krzywiec
  9. Aleksandra Kucharska
  10. Jakub Jarosław Ligęza
  11. Gabriel Makowski
  12. Adrian Krzysztof Mikulski
  13. Aleksandra Murach
  14. Paulina Oliwa
  15. Sebastian Piłat
  16. Dawid Łukasz Rutkowski
  17. Jakub Piotr Sielicki
  18. Paula Ewa Stalmierska
  19. Dawid Andrzej Szmidt
  20. Maciej Paweł Wasser
  21. Mateusz Szymon Watral
  22. Rafał Dominik Wójcikowski
  23. Weronika Monika Wyszczelska
  24. Adam Krzysztof Zuba